.

.

Попуст
Tomat Mini 3 Pro далечински контролер Сонцето, Mavic Mini 2 Sunshade for DJI Mini 3 Pro/Air 2s/Mavic Air 2/Mini 2 Контролер Сонце Штит додатоци

Tomat Mini 3 Pro далечински контролер Сонцето, Mavic Mini 2 Sunshade for DJI Mini 3 Pro/Air 2s/Mavic Air 2/Mini 2 Контролер

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Кога го летате дронот на силниот ден на сончевата светлина, можеби не можете да го видите екранот на телефон, откако ќе го добиете нашето сонце, ќе го решите вашиот проблем. 【Преносна големина】 : Овој контролер на Mavic Air 2 S Sunchhound е компатибилен со голем паметен телефон од 12-18 см (4,4-7,1 инчен смартфон). 【Не-деструктивна инсталација】 : Mavic Mini 2 Sunshae е магнетски дизајн-тоа е не-деструктивна инсталација и лесна за инсталирање, не му штети на мобилниот телефон и далечинскиот управувач. Главниот материјал е ПУ со кожа, дали чувството е поудобно, не е лесно да се обои. Површината на Mavic Mini 2 Sun Shield е изработена од висококвалитетна PU кожа, мазна и удобна и издржлива.Магнетски. Mavic Air 2 Sunchhound е за DJI Mini 2/Mavic Air 2 S/Mavic Air 2 Додатоци за дрон. 【Визуелна заштита】 : Контролорот Sun Hune ефикасно го спречува екранот да не може да го види јасно кога го користите далечинскиот управувач во силно светло опкружување и го штити видот. Аспираторот Mavic Air 2 Sunshade Suns е погоден за паметен телефон од 4,4-7,1 инчи. Специјалниот облик на сончање на Mavic Air 2 може подобро да ја блокира директната сончева светлина без да ја загрози линијата на гледање.портибилно мало.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

DC / DC Синхрон регулатор на Бак Удобно да го поврзете пакетот Li PO.8a 5s / минута) толерантен на кола толеранте

DEN 0.67

Користењето на креирањето со леќи со широк агол може да го зголеми опсегот на стрелање за 25%, со што Mini 3 Pr

DEN 334.24

Подобро за чепкалка за заби или градење на беспилотни летала Спецификација : Модел : GR1204 KV : 5000k V Број на к

DEN 3223.36

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Тестирано во добр

DEN 209.12

Сосема нов и висок квалитет Изработено од висок квалитетен пластичен материјал, отпорен на абење и издр

DEN 318.08

Далечинска батерија : батерија 3x AA (не е вклучена) ➤ 【Моќни мултифункции и мултироторик】 со преклопни р

DEN 2.00

【Единствен дизајн】 Заштитник на екранот специјално развиен за додатоци за паметни контролори, погоде�

DEN 879.84

Режим за контрола на гестикули : Ви овозможува да нарачате камерата да фотографира или да снима видео со

DEN 537.92

Користејќи одлични материјали, потрошувачката на енергија е помала Полнач за 7 Со светло на индикаторот

DEN 0.33

Оригинални делови за поправка на склопување DJI Mavic 2 Pro / Zoom Drone Може да се користи за поправка / замена на о�

DEN 168.00

Само уживајте во интерактивни игри со вашето семејство и создадете поскапоцени спомени Само уживајте в

DEN 2.33

Завиткана тврда капа на шасијата, заштитата е надградена Завиткана тврда капа на шасијата, заштитата е �

DEN 390.56

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

DEN 3.00

Без никакви комплети за монтирање (Монтажа GC3S приближно Иновативна контрола на мазните+ летање Патент�

DEN 1584.00

2 Направени од висококвалитетни огноотпорни материјали, силни и издржливи, безбедни и еколошки 6 Пакет В

DEN 3.33

Тоа значи дека една батерија целосно ќе ја наполни, потоа следната, потоа следната; Додека сите три не се

DEN 3.33

Текст во комбинација со дизајн на потсетници за лого, едноставен и лесен за разбирање Кога летаат, ефика

DEN 1.67

★ 4 K Двојна камера со висока дефиниција : Аголот на леќи може да се прилагоди слободно, со леќи со висока

DEN 1.67

Прикачете го пропелерот на трупот за да спречите оштетување на пропелерот за време на складирањето...

DEN 531.20

Целосна заштита : Летајте без грижа благодарение на зачудувачки издржливото 2.интелигентно позиционира

DEN 351.84

Мешавина од полипамук 18000 Унисекс тешка мешавина од џемпери Мешавина од полипамук 18000 Унисекс тешка меш�

DEN 2.00

Компатибилен Radiomaster TX16 S Бренд : Радиомастер Боја : кафеава, црна, светло кафеава (каубојка)...

DEN 1040.00

Време на полнење : QC3.0 / 5 V3 A Околу 80 минути : 5v2a околу 110 минути Големина на производот : 5.2x2.2x1.1cm 1 x адаптер

DEN 239.84

Нето тежина : 70g, Големина на производот : Полу склопена должина 62,5 ~ 82 см, ширина 3см PU Lanyard за DJI RC & RC Pro Controll

DEN 96.00

Име на бренд : Тарот · Применливо за завртки на ореви со дијаметар пократок од 8,5 мм · 6061 T6 Алуминиумска л�