.

.

Попуст
Sealey, Bave Staple, 0,6 mm - пакет од 100 - RE06W

Sealey, Bave Staple, 0,6 mm - пакет од 100 - RE06W

DEN 1379.20

Количина на стоки
Достапно

Степчиња за SDL14 и SDL15 на Model No. Од реномирана компанија во Велика Британија. Основана во 1978 година, Sealey е голем бизнис со семејство со огромен опсег на производи. Доверливи од професионалци, сите производи на Sealey се темелно тестирани и поддржани од услугата за незаменливи постројки. Степчиња за SDL14 и SDL15 на Model No. Од реномирана компанија во Велика Британија. Основана во 1978 година, Sealey е голем бизнис со семејство со огромен опсег на производи. Доверливи од професионалци, сите производи на Sealey се темелно тестирани и поддржани од услугата за незаменливи постројки. Степчиња за SDL14 и SDL15 на Model No.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.00

Продаден како 3750 / кутија Користете со Staplers Optimatm, како и со стандардна големина на десктоп, зафат и елект�

DEN 202.40

Овие главни делови се произведени со употреба на квалитетна галванизирана жица што е подебел челик од м

DEN 2.67

Тешка тесна круна (5,8 мм во дијаметар) степени Погодно е за Tacwise D9040 V (код : B006 OJG2 T4) и C9030 VHH (код : B0094 FXR8 E) тес�

DEN 95.20

210 степени по лента, 5.000 главни делови по кутија Висококвалитетниот стандарден главен дел нуди зависно, �

DEN 95.84

Име : Alsisk 26 / 6 главни злато Количина : 1000pcs / кутија4boxes Вкупно 4000pcs (секоја кутија : 100 парчиња по лента x10 лен

DEN 0.33

10,000 вкупно тешки, галванизирани челични стручни степени направени во САД Дивергентната точка малку го �

DEN 252.48

Одликувајќи се со должина на ногата од 1 / 4инчи и круна од 7 / 16инчи, овие тешки делови се во можност да нав�

DEN 154.72

Тешки делови на хартија 1000 главни делови по пакет Стејплите обезбедуваат капацитет од 25 страници За упо

DEN 94.56

Оригинална стрела T25 тркалезна круна Дизајнирано и собрано во САД 7 / 16 "Стејпл за T25 Stapler Должина на ногат�

DEN 95.20

Овие неверојатно сигурни главни делови можат да бидат ваши; Едноставно погоди Додај во КАРТ сега за да ј

DEN 1.33

5.000 главни делови по кутија 4070 листови од 20lb хартија Тешки главни делови Направено во Италија Направено

DEN 0.33

Meite MT7116 LN Пневматски тапацир Степлер со долг нос и 1 кутија од 22 мерачи 71 серија 3 / 8 "круна 3 / 8" должина 304 с�

DEN 94.56

Стандардни главни делови 5.000 брои Џем бесплатно Мала кутија, погодна за чување Класиката линија направе

DEN 1.33

Висококвалитетна конструкција : Тешката челична конструкција е дизајнирана за трајно долгорочно држењ

DEN 197.44

Висококвалитетна челична жица со галванизирана завршница за зголемена издржливост Сите главни делови

DEN 2.00

Остри рабови за подобри резултати секој пат Опис на производот Брзиот главен текстил од 43 / 6 е изработен

DEN 2.33

Продаден како 1 секој Paper Pro сега е дел од производите на Office Office Интегрирана оддел за отстранување на гла