.

.

Попуст
MinLia Преносни Без Стегање Конектори, RJ45 Алатка-Помалку Конектор, Етернет Кабел Алатка-Помалку

MinLia Преносни Без Стегање Конектори, RJ45 Алатка-Помалку Конектор, Етернет Кабел Алатка-Помалку

DEN 96.00

Количина на стоки
Достапно

Едноставно вметнете ги каблите следејќи го кодирањето во боја и притиснете го капакот надолу. Пин = 8П8С, Позлата. Категорија = Цат6 СОВЕТ.Категорија = Цат6 СОВЕТ. Ќе работи со Било Кој Етернет кабел, Погоден за по апликација ВИДЕО НАДЗОР и многу повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.33

Нелизгачки рачки на стегачот На Жицата и механизмот за самозаклучување за оптимален притисок;.5 50 парчи

DEN 239.68

Опсег На Стегање : 0,252, 5мм2 Тежина : 0,37 кг.[Опсег на стегање : ] : 0,252,5 ММ 2 2; (AWG2313)[Удобно ] : рачката е designedоном�

DEN 198.24

Чувајте Ја Вашата Алатка ЗА Стегање НА СКАПОЦЕНИ КАМЕЊА како нова со ова заменско сечило Алатката ЗА Ст�

DEN 2.67

Добро ракување благодарение на погодната положба на рачката, малата тежина и handономски обликуваните ра

DEN 1121.60

Рамката на алатот за стегање на кабелот имаonomономски обликуван стисок на прстот и дланката за лесна упо

DEN 266.56

1 Конектор за стегање што го поврзува кабелот RG58, RG142, RG400 LMR195 2 Алатка за стегање 0.213" ЗА RG58 RG142 LMR195 RG400 RG223 3 А

DEN 2.33

Вкупна Големина : 39 x 36 x 11mm / 1.5 "x 1.4" x 0.43 " (L*W*T); Вкупна Тежина : 57g Содржина На Пакетот : 1 x Стегање Умре Сет; Им

DEN 255.84

Се напојува Со батерија Со голема моќност Liyon 18v 2 Ah Достапни се различни Заменливи Матрици за стегање...

DEN 1.33

Пластичното куќиште спречува сонце, дожд, прашина и други тешки временски услови ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : жич�

DEN 361.44

Овие Совети ЗА ГН се набори со воден раб што го следат работ на вашата кожа и прават убава бразда на сите

DEN 1.67

Квалификувани За М22520 / 709 Натпревар алатка : YJQW7 A, mh860, YJQW7 Q, WA22 P Конектори : milC81511 серија 1 & 2 Контакти : М39029 /

DEN 443.52

Брзо префрлете се помеѓу умира без дополнителни алатки Прилагодливиот механизам за крцкање прави униф�

DEN 319.84

Ако стегнатиот ферул се откине или ако забележите мрдање, повторете ги последните два чекори Никогаш не

DEN 1294.40

Погодност : Во Споредба со обичните конфети , зборот љубов е јасен и лесен за разбирање ТИП : Дрво, како оп

DEN 606.40

Тежина : 568гр.Димензија () : ~ 8 ПРЕДУПРЕДИ : Ве Молиме да не работат кога тоа е, или тоа ќе предизвика да се д�