.

.

Попуст
Подлога За Гејмерски Глушец, Голема Продолжена Подлога ЗА Глувче Canjoy XXL, Потпирач За Зглоб На Тастатура И Подлога За Поддршка На Зглобот На Глувчето Со Гумена Основ?

Подлога За Гејмерски Глушец, Голема Продолжена Подлога ЗА Глувче Canjoy XXL, Потпирач За Зглоб На Тастатура И Подлога За Поддршка

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

● 3 ВО 1 Пакување : 1* Голема Продолжена Подлога За Глувче, 1* Подлога За Одмор На Зглобот На Тастатурата Со Мемориска Пена, 1* Перница За Зглоб На Глувчето Со Мемориска Пена, 3 во 1 комплет за одмор на рачниот зглоб на подлогата за гејмерски глушец, ви помага да уживате во удобно време за игри/работа. Покрај тоа,можете да ја користите и оваа продолжена подлога за глувчето како подлога за биро,подлога за пишување, подлога за заштита на платформата. Дизајниран со густа текстура гума, потпирачот за зглоб ќе ве зафати цврсто, ќе го избегне случајното движење и ќе обезбеди стабилна работа за глувчето/тастатурата. Нема да има непријатен мирис во споредба со другите влошки за одмор на зглобот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 796.80

Топла Подлога или Тривет Имаме дури и одлични подароци за наставници Секакозафат гума назад...

DEN 3.00

Мека Густо ткаена водоотпорна површина за прецизно Оптичко следење Беспрекорно Трајни Антикавга зашие

DEN 70.08

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 1.00

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 310.72

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 2.33

отпорен на топлина до 400 степени Делфин подароци, делфин колекционерски предмети, Делфин Глувчето Рампа

DEN 175.84

Неговиот трајно обоен дизајн значи дека не само што е визуелно привлечен, туку и лесен за чистење, одржу�

DEN 175.84

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни...

DEN 0.33

1.Живописна Слика Совршени Бои Најквалитетни Слики на располагање; 2.Големина : 7.22 х 5.91 во / 22х 18см или 8,53

DEN 379.20

Тип На Производ : Подлога За Глувче Димензии На Пакетот : 1,3 См L X25, 1 См W X33, 6 См H Земја На Потекло : Сад...

DEN 2.67

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

DEN 1.33

Замена нозе За Logitech G602 Доаѓа со 2 комплети Обезбедува помазно искуство со лизгање / го зголемува следењ�

DEN 1.00

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 143.84

одлорални Скали За Сирена Подлога За Глувци Подлога За Игри На Глувци Светли Рибни Лушпи Полукружна Гео

DEN 0.33

Ткаенина глувчето површина Одлично за сите типови глувци Нескид назад Црно Нелизгање назад Ткаенина Гл

DEN 3.33

Моден Стил Рампа нашите смешни глувчето рампа со деликатна шема печатење, целосна слика во боја со живо

DEN 479.84

Кога течноста прска на површината на облогата, таа ќе се формира во капки вода и ќе се лизне надолу...

DEN 431.84

Погоден За Сите Типови Глувци И Тастатури.Ако Сакате Да Станете Фенси, Можеби Ќе Сакате Да Размислите За

DEN 2.33

Може да се користи како биро блотер заштитник и биро декор мат Оваа продолжена подлога за биро за тастат

DEN 175.84

Долготрајната полиестерска површина обезбедува оптимално следење Знамињата на Богатствата на каролин

DEN 0.67

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 124.32

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 3.33

9,5 "х7, 9 " х0, 12" (240мм х 200мм х 3мм) Нелизгачка гумена подлога и мазна површина Овозможува лесно лизгање.Лесно

DEN 959.84

Умерената површина на триење на површината дава вистинска количина на отпорност на стапалата на глувче

DEN 70.24

Инсталација отстранување на едноставни За да го заштитите вашиот телефон од оштетување...

DEN 271.84

За чистење, едноставно исплакнете ја подлогата на глувчето под славината и закачете ја брзо да се исуши

DEN 380.80

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 143.84

Дизајн на текстилно ткаење за прецизно следење Засилени зашиени рабови штитат од површински пилинг...