.

.

Попуст
Wll-DP Пренослива Кардио Фитнес Степер Машина, Преклопен Вежба за Нозе, За Теле бутот и Задникот

Wll-DP Пренослива Кардио Фитнес Степер Машина, Преклопен Вежба за Нозе, За Теле бутот и Задникот

DEN 358.40

Количина на стоки
Достапно

● Многу лесен за употреба : само стапнувате на платформите за стапала и започнувате. ● Поставки погодни за корисниците : рачките од пена се удобни за држење и се прилагодуваат на две нивоа на висина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

● Овој фитнес чекор ги одржува вашите раце, половината, стомакот, задникот и нозете во добра форма...

DEN 0.67

Низок Шум И Монитор За Прикажување : домашниот чекор усвои напреден пренос на нано метален материјал за

DEN 2.33

Дел # : 1000439203 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Мо

DEN 6547.20

Содржина на пакетот : 1x Мини Степер.Лесен, компактен и пренослив, Набори за компактно складирање...

DEN 180.80

МИНИ СТЕПЕР СО ПОСТАВЕНИ ЛЕНТИ ЗА ОТПОРКомпактна Машина За Стапала Со Ленти за Отпор прави Тренинг За Ц�

DEN 1.00

Име на производот : Степернет тежина : 7кгбојка : зеленобезбедно оптоварување : 100кгсоодветен за луѓе од с

DEN 2400.00

Исто така, безбедно е да се спречат почетниците да бидат повредени Најгрижливо е што е опремен со дигита

DEN 3.33

Интелигентен Дисплеј : Фитнес Опремата Е Опремена Со ЛцдДисплеј, Кој Може Да Прикажува, Пресметува Врем�

DEN 2.00

● Лесен и пренослив, лесен за чување ● Лесен за одржување И чистење ● Големина : 40 € 35 € 32cm / 15...

DEN 1.67

Обезбедува аеробна работа со низок удар € ®Нема склопување●овој производ бродови претходно собрани, т

DEN 678.40

Овие мускулни групи играат важна улога во одржувањето на рамнотежата на телото, подобрувањето на држењ�

DEN 1222.40

Подигнатата точка на грбот е мала, се однесува на вежбање со низок интензитет и повеќе мека и удобна за у

DEN 9728.00

Отпор Бендови : Не Тип на декорација : Нејаже Функција : Нозе Отпор Бендови : Не Тип на декорација : Нејаже.

DEN 10068.48

Во Зависност Од Нивото На Обука И Кондиција, Опсегот На Движење На Степерот На Пресврт Може Да Се Прилаг�

DEN 2.67

Мала големина, погодна за поставување под маса, кревет или гардероба, големина : 40 см (должина) х 43 см (шир�

DEN 868.80

Според ergономскиот дизајн, тој е погоден за сите типови на тело, имитирајќи го природното движење на кач�

DEN 0.67

Мини домашен тренер за педали, безбеден и стабилен со помала висина, зголемена стабилност и поддршка за

DEN 512.00

Е лесен за чувањеОвој разноврсен чекор е компактен и идеален за движења на целото тело дома или во терет

DEN 1119.84

Комерцијален квалитет Нуди променливи нивоа на интензитет од 115 Електронскиот дисплеј покажува време, �

DEN 5833.60

Уред за намалување на вибрациите и бучавата за непречено движење за да се намали влијанието на бучавата

DEN 3.00

Дел # : PPP00000 TCNN016075 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Ваши

DEN 0.67

● Лесен и пренослив, лесен за чување ● Лесен за одржување И чистење ● Големина : 43 € 33 € 21cm / 17 € 13w 8...

DEN 1412.80

Дел # : 72001 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Моде�

DEN 3802.08

●Носечка хидраулична прачкаДвојната хидраулична рамнотежа одржува одредена рамнотежа дури и при брзо

DEN 9728.00

Отпор Бендови : Не Тип : Хидрауматски Функција : Нозе Ве молиме разберете дека поради разликите во осветл

DEN 2.00

Отпор Бендови : Не Тип на декорација : Нејаже Функција : Нозе Ве молиме разберете дека поради разликите в�

DEN 2.67

Уникатен Елипсовиден Согорување Калории Кардиозграда Револуционерен Отпор Оваа уникатна елипсовидна

DEN 1.00

Бендови За Отпор : Да Тип : Хидрауматски Функција : Сеопфатна Фитнес Вежба Мултифункционална работа : ова

DEN 1.33

МИНИ СТЕПЕР СО ПОСТАВЕНИ ЛЕНТИ ЗА ОТПОРКомпактна Машина За Стапала Со Ленти за Отпор прави Тренинг За Ц�