.

.

Попуст
Голема Подлога За Глувци Хавајски-Цвет-Хибискус-Алоха Гејмерска Компјутерска Подлога За Глувци Нелизгачки Гумени Подлоги За Глувци 8,3 Х 10,3 во

Голема Подлога За Глувци Хавајски-Цвет-Хибискус-Алоха Гејмерска Компјутерска Подлога За Глувци Нелизгачки Гумени Подлоги За

DEN 63.84

Количина на стоки
Достапно

Има Мазна, Но Малку Текстура Завршница Што Му Овозможува На Глувчето Подобро Да Следи.Површината е Висококвалитетна Полиестерска Крпа со 3мм гумена Подлога на Дното. Глувчето Непречено Се Движи Преку Подлогата. Лежи Рамно, не Се Витка И Лесно се Чисти Кога Ќе Го Капете Пивото Врз Него. Неговата Дебелина Е Корисна За Одмор На Дланката, Убава И Удобна. Лежи Рамно, не Се Витка И Лесно се Чисти Кога Ќе Го Капете Пивото Врз Него. Лесно Се Одвиткува Без Свиоци. Површината е Висококвалитетна Полиестерска Крпа со 3мм гумена Подлога на Дното. Глувчето Непречено Се Движи Преку Подлогата. Има Мазна, Но Малку Текстура Завршница Што Му Овозможува На Глувчето Подобро Да Следи. Лежи Рамно На Површината За Непосредна Употреба. Лежи Рамно На Површината За Непосредна Употреба. Лежи Рамно, не Се Витка И Лесно се Чисти Кога Ќе Го Капете Пивото Врз Него. Неговата Дебелина Е Корисна За Одмор На Дланката, Убава И Удобна. Површината е Висококвалитетна Полиестерска Крпа со 3мм гумена Подлога на Дното.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 175.84

Долготрајната полиестерска површина обезбедува оптимално следење Знамињата на Богатствата на каролин

DEN 0.33

1.Живописна Слика Совршени Бои Најквалитетни Слики на располагање; 2.Големина : 7.22 х 5.91 во...

DEN 70.88

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 271.84

За чистење, едноставно исплакнете ја подлогата на глувчето под славината и закачете ја брзо да се исуши.

DEN 3.33

Анти Лизгачкиот Рубернот треба да се грижи за несаканото движење кога работите или пишувате или играте

DEN 1.00

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

DEN 3.00

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 143.84

Дизајн на текстилно ткаење за прецизно следење Засилени зашиени рабови штитат од површински пилинг Дос

DEN 71.04

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 2.33

отпорен на топлина до 400 степени Делфин подароци, делфин колекционерски предмети, Делфин Глувчето Рампа

DEN 2.00

●Заштитна Подлога За Биро ● Материјалот Со Фина Текстура, Отпорен На Топлина И Отпорен На Истурање Ефи�

DEN 95.68

Димензии : Правоаголник,240мм х 200мм(9, 45х7, 87 инчи) Нелизгачката Натура Гума Под Површината Цврсто ја Зафаќ�

DEN 3.33

Моден Стил Рампа нашите смешни глувчето рампа со деликатна шема печатење, целосна слика во боја со живо

DEN 0.67

●Секси Уметност Во ПопАрт : одличен подарок за отаку, loliубителите на лоли loversубители на аниме и loversубит�

DEN 0.67

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 627.20

Трајно обоени дизајни Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефи�

DEN 0.33

Ткаенина глувчето површина Одлично за сите типови глувци Нескид назад Црно Нелизгање назад...

DEN 3.33

Спецификација На Влошки за глувци : Големина : Совет : ве Молиме проверете го нашиот дисплеј за големина �