.

.

Попуст
Бистл Шарени Украси Снабдува 11-Парче Виножито Среќен Роденден Комплет, Една Големина, Разнобојни

Бистл Шарени Украси Снабдува 11-Парче Виножито Среќен Роденден Комплет, Една Големина, Разнобојни

DEN 232.96

Количина на стоки
Достапно

Ние Сме Компанијата Беистл! Линијата Беистл вклучува над 8.*** Прославување на животните настани - една забава во исто време * * * линијата Беистл вклучува над 8. МАТЕРИЈАЛИ : ХАРТИЈА, ТКИВО И ПЛАСТИКА. Содржината може да варира. Содржина : Еден 9" централен дел, еден знак од 14", Четири исечоци од 12", Два стримери од 35", еден венец од 5' раб, Еден венец од 12' и 0,5 унци конфети. Од 1900 година нашата мисија остана иста : Создадете производи користејќи ги најдобрите материјали и според највисоките стандарди. Совршен комплет за роденденска забава за украсување за претстојната роденденска забава. МАТЕРИЈАЛИ : ХАРТИЈА, ТКИВО И ПЛАСТИКА.ВКЛУЧУВА : 1 Роденден Асортиман Украси.000 артикли - производи за речиси секој настан, прослава или тема што може да се замисли. ПРОСЛАВЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО НАС : од 1900 година мисијата На Компанијата Беистл остана иста : да им помогне на луѓето ширум светот да ги слават животните настани создавајќи забавни, висококвалитетни производи користејќи ги најдобрите материјали. *** Планирањето на забавите Се Забавуваше ***Од Новогодишните Забави, Ноќта на Вештерките и Есенските Свечености, Момински Забави, Роденденски Баши, Дипломски Состаноци, Тушеви За Бебиња, Забави Во Базен и многу повеќе, нашите Новини И Материјали за Забави сигурно ќе додадат поп боја и дополнителен зачин во секоја пригода.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 175.84 -80 %

Полиестер Материјал : Полиестерска Ткаенина, издржлива и еднократно водоотпорна без избледување Списо�

DEN 127.84 -80 %

Полиестер Леле вашиот роденден гости и роденден девојки со Овој Гигант Среќен Роденден банер! Банерот е

DEN 191.84 -80 %

Декорации На Банери за 16ти РоденденМатеријал : полиестерски ткаениниГолемина : 9,8 х 1,6 стапкиБоја : црна,

DEN 2.33 -80 %

Време е на Fiesta Banner, пакетот вклучува 15 парчиња картони и 1 парчиња бела низа Лесно склопување : Низа низ п�

DEN 539.20 -80 %

Премиум Материјал : Изработен од сјај картон Висококвалитетен, цврст и еднократно Големина : висината н�

DEN 0.67 -80 %

Најдете свежи нови начини да вклучите класични и уникатни додатоци за забави во вашата прослава Честоп�

DEN 126.40 -80 %

●ПредСклопување●банерот е склопен, ќе ви заштеди време, ќе ја намали фрустрацијата и ќе додаде повеќе �

DEN 1.33 -80 %

ПОТРЕБНО СОБРАНИЕВе Молиме прво одвојте малку време за да го соберете банерот, жиците и пластичната игл

DEN 170.56 -80 %

Ретрошемата е јасно видлива и привлечна, што е прекрасна декорација за знакот на Велигденската порта, з�

DEN 207.84 -80 %

?ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Златен Сјај Среќна Годишнина Банер и Фото Банер.(ПредНанижани) ?ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОД�

DEN 2.00 -80 %

Шармантен дизајн : Декорирајте ја вашата тајна залив со оваа венец во која има искри и шармантни опашки �

DEN 305.60 -80 %

Дополнителна Структура : Содржи 1 Банер, Секој Од Четирите Агли на Банерот Има Тркалезна Дупка со Дијаме�

DEN 175.52 -80 %

БЛЕСКАВИ И БЛЕСКАВИ СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ПОЗАДИНА : ова лесно да се соберат првиот роденден позадина банер з�

DEN 319.84 -80 %

1 парчиња X 5ft*2 Ќе ви се допаднат овие возбудливи мајмун роденден материјали и украси за вашиот голем ден,

DEN 1307.20 -80 %

[Применливо за] многу е погоден за украсување на 30та роденденска забава и други 30годишни украси за тема�

DEN 159.84 -80 %

Ајде Да Славиме Заедно! КОМПЛЕТЕН ПАКЕТВисококвалитетен Еколошки Картон, Можете Да го Користите Со Дов�

DEN 384.00 -80 %

Совршена големина Нашата позадина може да игра добра улога во фото штанд или украси за табели со десерт�

DEN 127.84 -80 %

ПОСЕБЕН ДОПИР ЗА ПОСЕБЕН ДЕН оваа атрактивна венец на вљубените изгледа одлично на или околу вашата ма�