.

.

Попуст
23,6 Пондерирани Плишани Животни Кадифен, Кадифен Пондериран Диносаурус, Пондерирана Кадифена Серија, Анксиозност Пондерирана Од Диносаурус Плиши Дино Перници, Три

23,6 Пондерирани Плишани Животни Кадифен, Кадифен Пондериран Диносаурус, Пондерирана Кадифена Серија, Анксиозност Пондерирана

DEN 425.44

Количина на стоки
Достапно

Висококвалитетен Материјал : Пондерираниот Кадифен Диносаурус е направен од врвни кадифни ткаенини. материјалот е мек и еколошки, изработката е извонредна, а истиснувањето не е лесно да се деформира. уникатниот дизајн и симпатичниот изглед ве прават да ви се допаѓа на прв поглед! 2. Совет : поради превозот може да се појави компресирана амбалажа, добијте го производот изгледа збрчкан. Одговара за дома, канцеларии, кревети за расадници и секое место што ви се допаѓа. имаме добра услуга по продажбата. Висококвалитетниот внатрешен е навистина удобен за држење и поддршка на вашиот лумбален дел.

Карактеристики на стоката

material:
high quality short plush
filling:
pp filled cotton + short plush
color:
as shown in the picture
size:
23.6 Inch/
Note:
1. due to the difference of light and screen, the color of the product may be slightly different from the picture.:
2. due to manual measurement, please allow a difference of 1-3cm.:
we have good after-sales service. if you have any questions about the products you have purchased, please contact us in time. we will contact you as soon as possible and give you a satisfactory answer. satisfactory answer. :
Купувачи како што сакаат
DEN 207.84

Изгледот е симпатичен и интересен Добра Еластичност : кадифената ткаенина за играчки е еластична и не е

DEN 273.92

традиционална новогодишна декорација Дизајниран со прекрасна играчка за кукли од морков, се одликува �

DEN 255.84

Материјал : Кадифен И Полнет ПП Памук; Големина : Околу 40 см / 15,7 инчи; Опуштете Ја Полнетата Перница За Др�

DEN 1.67

Пакет Листа 1 х Едукативни играчки КарактеристикиБоја : сива коала полнети животни Вашето расположение

DEN 1.33

Совршен подарок : Аниме Мачка Мека Фрли Перница, симпатична перница кадифен играчки и е многу погодна за

DEN 2.00

€Шопинг искуство : Нашиот цртан филм кадифен перница е направен од висококвалитетни материјали.Канцел�

DEN 1374.40

Совршени украси за наметка, маса, камин, изложба, излог, градина и други места Одлично за декорација на д�

DEN 1046.40

Име : Плишан Материјал За Играчки Од Диносаурус : мек кадифен и пп памучна големина : 20cm Package : во opp bag Note : 1.

DEN 1.33

Плишано Животно Со печурки : оваа прекрасна кадифен играчка е совршен роденденски или фестивалски пода

DEN 537.60

Оваа играчка е убава и практична, ќе биде одличен подарок за вашите пријатели, деца или родители ?●Мека �

DEN 1606.72

Материјал : ПП памук Големина : ОКОЛУ 70СМ Боја : зелена Тежина : околу 1 КГ Пол : Унисекс Материјал : ПП паму�

DEN 3.00

Нетоксичен и без мирис Нормално, потребни се 24 часа за целосно закрепнување ЗАБЕЛЕШКА Слатки плишани жи

DEN 415.84

Кога сте вознемирени, симпатичната кадифен играчка може да ви помогне да го ослободите стресот и да го н

DEN 1.00

Апликација : оваа играчка од банана е многу удобна за држење, а потпирањето на софата или креветот е исто

DEN 0.33

Овие меки и слатки кадифени кукли се украсени со луксузни детали за вез и имаат совршена големина на кол

DEN 286.24

Удобна перница за спиење за сладок сон на кревет Ви носи убаво расположение : играчката за мачки од црта�

DEN 0.33

Совршен за секого на која било возраст Не Е Лајт Од Соништата Машина перат, пената сува координати со си�

DEN 2.67

Категорија на модели Класификација на животните Нето материјал исполнет со ајкула надолу класификациј

DEN 364.80

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

DEN 2.33

Симпатичната Кадифена Кукла Геншин е најдобриот подарок за деца, парови и пријатели Висококвалитетен к

DEN 1420.80

Материјал : памук Големина : 30см 40см 50см Боја : Зелена Бела Црна Пол : Унисекс Симпатичните кадифни играчк

DEN 1.00

?КВАЛИТЕТНА УСЛУГА : Доколку имате некаков проблем при купувањето или користењето, слободно контактира�

DEN 2.33

Кадифен Зајак Играчка е погодна за поставување на креветот, или троседот како декорација, а исто така мо

DEN 2.00

Прекрасни реквизити за фотографии : можете да ги користите овие кукли полнети со Дедо Мраз како убави ре

DEN 857.60

Користете го за украсување на креветот и софата, а може да се користи и како јорган или ќебе за да се чувс

DEN 6426.88

Бело, дебело, слатко, твоето срце Симпатичен и шармантен стил За девојка Слатка голема бела гуска Голема

DEN 609.92

Дали обликот е цртан филм, аниме : Не Поради ова, ова плишано животно е погодно за деца од сите возрасти и

DEN 1.67

Големина : Околу 20 30см Материјал : Плиш+пп памук Боја : Како Слика Количина : 1 парчиња Препорачана возраст

DEN 934.40

Може да се користи за украсување спална соба, дневна соба Ви благодариме за купувањето! Страните се шија

DEN 401.60

Божиќ Кадифен Дедо Мраз Кукла За Семејство И Деца Кадифен Кукла Кадифен Животно Супер Мек За Мали Момчи�