.

.

Попуст
Машини за коса за мажи, 6 во 1 Машки Професионален Тример За Коса Брада Електричен Машинка За Сечење Коса За Лице Машина За Сечење Фризура Комплет За Чешлање На Телот

Машини за коса за мажи, 6 во 1 Машки Професионален Тример За Коса Брада Електричен Машинка За Сечење Коса За Лице Машина За

DEN 3193.44

Количина на стоки
Достапно

Ergономска рачка на тримерот за коса, која е прикачена така што е загарантиран удобен и безбеден стисок. НАПОН 100-240v,50/60 Hz ДИЗАЈН ЗА Перење USB дизајн ЗА полнење 6 еез Прецизно средување чешел 1 часа брзо време на полнење 100 минути индакционо светло дисплеј, потсетник за работа, потсетник за полнење 6 парчиња заменливи глави база за складирање 3 Години Корисник на гаранција, шест јазик продавачот е спакуван, затоа ве молиме не грижете се за штетата. Машинката за коса има вградена висококвалитетна и побезбедна литиум-јонска батерија на полнење со голем капацитет за подолго време на бричење. Машинката за коса има вградена висококвалитетна и побезбедна литиум-јонска батерија на полнење со голем капацитет за подолго време на бричење. Квалитетен подарок, најдобриот личен подарок за мажот во вашиот живот! Татковците, сопрузите и момчињата ќе ја сакаат оваа врвна прецизна машинка за коса за секоја пригода!. 100% без ризик, оваа машинка за коса е погодна и за професионални фризерски салони и за домашни корисници.Безбедни и остри ножици за ножици, машинката за коса е опремена со прецизни ножеви од челик со висока содржина на јаглерод, нема потреба да се грижите за ' рѓосување или влечење на косата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

●Титаниум Керамичко Сечило Остро, Но Безбедносечилата за самоострување Со Висок јаглерод се прецизно �

DEN 1.00

Обликот на тенкото сечило може да задоволи различни деликатни потреби, како што се главата на маслото, к

DEN 134.24

КАПАКОТ на КЛИПЕР Лесен и едноставен за расклопување и инсталирање, практичен и корисен.бербер клипер о

DEN 159.84

Мега Штитници За Машинка За Коса : БР 10 БР 12 БР 16 штитници за машинка за коса, најголема големина на штитн�

DEN 2.33

Едноставно ставете ги под вода за да ги исплакнете вишокот остатоци Лесно За Чистење : оваа машинка за к�

DEN 2.33

Совршен за мажи, исто така и за деца, постари лица, професионален бербер итн ● Безжичната работа во голе�

DEN 783.20

Тример За Коса Т9 Машка Електрична Коса Тинмико Тример За Коса Т9 Менс Електрична Машина За Сечење Коса П

DEN 3.33

Тримерот за брада е погоден за патувања и службени патувања, а сечилото на машината за коса се најдобри �

DEN 8189.60

Професионално и Ефикасно : Професионално аголно црно керамичко подвижно сечило во Форма На Р, комбинира

DEN 1222.40

Силна движечка сила / долг век на траење, литиум јонска батерија Сечило во форма на т, совршено врежете г

DEN 510.40

* DESIGNОНОМСКИ ДИЗАЈН НА СИТЕ МЕТАЛИ и : designономскиот тенок дизајн на каросеријата го олеснува ракувањето

DEN 2.33

Гордо направени во САД Ве молиме купете Производи од Американско производство Благодарам Вклучени Дод�

DEN 3.33

Безбедно Сечило Со Остри Р : тример за коса На Телото со заоблена глава за сечење Во Форма На Р може да ја

DEN 639.84

ПРОФЕСИОНАЛНИ РЕЗУЛТАТИ ДОМА : комплетот за фризури Conair chrome прилагодено сечење 21парче се одликува со жи

DEN 2.00

Безжични Машинки : Дизајнирани За погодност и удобност, ултра издржливи и произведени за трајни перформ

DEN 252.80

Те молам, не ми пречи Затворете Го Тсечилото од јаглероден челик за поставата, дизајнот и сувото бричење

DEN 8726.72

100240v Напон, 50 / 60 Hz кабелска и безжична употреба прилагодување на сечилото професионални сечила УСБПолне