.

.

Попуст
MBBJM 6 компјутери со различна форма, зашилен врв на врвот, четка за бојадисување на акварел, поставена за цртање на масло за масло за сликање на масло за сликање, уметн

MBBJM 6 компјутери со различна форма, зашилен врв на врвот, четка за бојадисување на акварел, поставена за цртање на масло за

DEN 1322.40

Количина на стоки
Достапно

Идеално за деца или возрасни, почетници или експерти - користете го за училишни настани, црковни настани, саеми, паради или кое било време да се чувствувате како да ставате нечие лице!. Овој сет располага со вкупно 6 четки за боја, вклучувајќи круга, рамен, вентилатор и не може во најдобрата разновидност на големини, така што секогаш ќе имате вистинска четка за да ги создадете тие совршени дела. Овој сет работи одлично за професионалци, студенти по уметност и почетници. Добијте го тоа за изведба и сигурност што сериозни уметници и хобисти го сакаат, или да му го дадат на некој што штотуку започнува да слика - акварел, акрилик, масло за сликање, сликарство на лице или модели. Добијте го тоа за изведба и сигурност што сериозни уметници и хобисти го сакаат, или да му го дадат на некој што штотуку започнува да слика - акварел, акрилик, масло за сликање, сликарство на лице или модели. Овој сет работи одлично за професионалци, студенти по уметност и почетници. Идеално за деца или возрасни, почетници или експерти - користете го за училишни настани, црковни настани, саеми, паради или кое било време да се чувствувате како да ставате нечие лице!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 5040.32

Четки за уметници од 4 парчиња Направено од дрвен материјал Абсорбента и флексибилни влакна на рамна гл�

DEN 2.67

● Прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели или семејство ● Карактеристики : дрвен држач за пенк�

DEN 1.67

Прецизно сликарство Добијте го совршено секој пат со 15 разновидни четки за микро бои за стручни квалит�

DEN 2.67

Сосема нови и Погодно за употреба на акрилни, акварел и маслени бои Вклучувајќи 5 парчиња различни четки

DEN 3.33

Тип : Сет на четки за матични ткаенини / деко Материјал за коса : Влакнат Растворлив или не : боја Рачка ма�

DEN 1.33

Процесирана преку професионална дезинфекција, избор на најдобрите материјали направени со фино Погоде

DEN 1.67

Интерфејсот на бакарна цевка, непречен квалитет и специјална технологија за спојување на зглобовите цв

DEN 4406.40

Најлон влакна, мека текстура и умерена еластичност, ви даваат искуство со сликарство и калиграфија!...

DEN 1.00

Запишете четки за акрилно сликарство ова е одличен подарок за вашето семејство или пријатели кои сакаа�

DEN 0.67

Комплетот содржи 12 четки за акварел, доволно за да ги задоволи вашите потреби за сликање...

DEN 1.67

Долг сервисен живот Погодно за сликање на масло, сликарство на гуаче, сликање во боја на јадења, сликање

DEN 4812.16

Подароци за сликари или уметници, студенти Флексибилен и еластичен зафат за удобност Бидете сигурни де�

DEN 2.00

Лесно за грижа и преобликување : Исчистете ја четката со топла вода и преобликувајте ја главата на четка

DEN 4524.64

, уметници или секој кој се забавува со сликарството.6 парчиња четки за боја со различна големина Одличн�

DEN 2.33

Користејќи го увезениот најлон, пенкало за електропланирање на бакарни цевки, целокупното високо ниво,

DEN 2.67

5 парчиња : Постојат 5 стручни четки за сликање на различни модели за да ги задоволат вашите различни пот�

DEN 1588.48

Погодно е за акварел, нафта, вода, сликарство, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликар�