.

.

Попуст
MRP 10 Нога CAT6 ЕТЕРНЕТ СОВЕТ Lan RJ45 Кабел Обликувани Подигање од eBusinessCables

MRP 10 Нога CAT6 ЕТЕРНЕТ СОВЕТ Lan RJ45 Кабел Обликувани Подигање од eBusinessCables

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Безбедна врска за вашата интернет конекција. Изграден според строгите стандарди. Цврсти RJ45 конектори. Го одржува вашиот интернет "до брзина". Безбедна врска за вашата интернет конекција. Изграден според строгите стандарди. Цврсти RJ45 конектори. Го одржува вашиот интернет "до брзина". 10 Нога ЕТЕРНЕТ МАЧКА 6 гигабитни обликувани кабли за подигање. Секој 10 НОГА Cat6 Етернет лепенка кабел е поединечно спакувани и запечатени. 100% БАКАРНА Жица EIA/TIA TSB-40 A ETL Потврден Контакт Позлата 50u " Обликувани Вирус Олеснување Ro HS Во Согласност Snagless 550 MHz.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 147.84

ЕТЛ Потврдена Мачка.6 100% тестирани за континуитет и перформанси Обликуваното олеснување на видот го мин

DEN 1.67

ЛАН кабел кој не ќе се скрши лесно Лесен за држење и приклучување ● Должина на кабелот 6,6 стапки (2 Усвоју

DEN 2.00

Висока прецизност, Cat 6, ANSI / TIA568C 2 во согласност, etl потврден, Ethernet Lan Печ Кабел, претходно прекинат СО RJ45 ко

DEN 302.24

Рохс Во Согласност.21, Ул, Адс и исо / иец 11801 Спецификации Цмп / Фт6 Оценети За употреба во ѕидови И во ТАВАН

DEN 249.60

Изграден Од Внатрешен сепаратор, ИЗОЛАЦИЈА НА ФЕП, диелектрична лента, жица за одвод, алуминиумска / Мил�

DEN 2399.84

❤️ ??????????? & ?????????????? : Нашиот кабел доаѓа спакуван во кутија за лесно влечење без проблеми и заплеткување

DEN 551.20

RJ45 конектори За Cat6 кабли Дизајн НА Премин НА ЕЗ за лесно стегање и завршна обработка на кабелот Позлатен

DEN 319.68

[Дизајн на кратко Тело ] чизмата иселек поликарбонат (КОМПЈУТЕР) е двојно пократка од вообичаената пвц ч�

DEN 0.33

Важна забелешка! ! Кога користите rj45 порти рамо до рамо, проверете ја големината на конекторот за да се о�

DEN 120.00

Земете ја вашата денес! Ги користи најдобрите кабли за лепенки за компјутери, сервери, рутери, модеми, ко

DEN 2.00

Кабелот Cat6 Со голема брзина е погоден за онлајн игри бидејќи обезбедува мала латентност и стабилна врск

DEN 1.67

Тип На Производ : Електронски Кабел Точка Пакет Димензија : 11.0 "L X11.0" W X3 0 " H Точка Пакет Тежина : 0.8 Унци...

DEN 3.33

Име На Брендот : Сеопфатно Апликациите вклучуваат : ГИГАБИТ 1000 БАЗАТ; 100 БАЗАТ; 10 БАЗАТ (IEEE 802 Должина на ка

DEN 383.68

На половина од големината на стандардните кабли Cat6 A patch (0,149 "v 0,29"), Слимрун Cat6 A помага да се намали застој

DEN 1612.80

Премиум масовно каблирање конструирано за да ги надмине индустриските стандарди Двојната заштита обез