.

.

Попуст
Нбк Јапонија МЈЦ-95ЦС-БЛ 28мм до 35мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈЦ-95ЦС-БЛ 28мм до 35мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

DEN 7888.96

Количина на стоки
Достапно

Нбк Јапонија МЈЦ-95ЦС-БЛ 28мм до 35мм флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈЦ-95ЦС-БЛ 28мм до 35мм Флексибилна Спојка од типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 28ммспојка Со 2 Дијаметар : 35ммспојка Должина : 126појка Надворешен Дијаметар : 95материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент (N-m)955012620318 M1055 NBK Јапонија MJC-95 CS-BL 28mm до 35mm флексибилна Спојкамјц-95 CS-BL-28mm-35mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 14мм Спојување со 2 дијаметар : 14мм Должина на спојување : 90 Спојува

DEN 1.00

715 дена превозот Спојување Создаден 2 Дијаметар : 4,5 мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 4,5 мм...

DEN 392.00

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 25мм Спојување со 2 дијаметар : 32мм Должина на спојување : 114 Спојув�

DEN 207.84

Материјал : изработен од алуминиумски материјал со отпорност на корозија и долг живот...

DEN 7888.96

NBK Јапонија MJC95RD 1 3 / 8 инчи до 55mmjawType Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC95RD 1 3 / 8 инчи до 55мм Флексибилна спојка о

DEN 2935.36

Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот Спојување Создад

DEN 5047.36

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 22мм Спојување со 2 дијаметар : 1 3 / 8 инчи Должина на спојување : 114 С�

DEN 1.00

Нбк Јапонија МЈС55ЦСК РД 15мм до 24мм флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈС55ЦСКРД 15мм до 24

DEN 207.84

Супер вртежниот момент може да ги апсорбира вибрациите, соодветно голем пренос на вртежен момент...

DEN 6392.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 9 / 16 инчи Спојување на носење 2 дијаметар : 20мм Должина на спојувањ

DEN 0.33

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 / 2 инчи.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Бој

DEN 8504.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 24мм.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите цен

DEN 1.00

Нбк Јапонија МЈС40С1л 12мм до 19ммтип флексибилна Спојкабк Јапонија МЈС40С1л 12мм до 19мм Флексибилна Спојка �