.

.

Попуст
Обстни Пластични Ткаат За Складирање Кошница Сива, Оставата, Чајната Кујна Организација Кошница Бин, 4 Пакети, 9.91 х 7.6 х 4.05

Обстни Пластични Ткаат За Складирање Кошница Сива, Оставата, Чајната Кујна Организација Кошница Бин, 4 Пакети, 9.91 х 7.6 х

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Вклучете 4 сиви корпи за складирање. Димензии : 9.91 "х 7.6 " х 4.05". Изработени од цврста пластика. Одлично за канцеларија, плакар, бања, кујна и многу повеќе. Користете корпи за да ги одржувате уредни малите предмети. Цврстите пластични корпи се вклопуваат насекаде, исто така нудат доволно простор за чување работи без да заземаат премногу простор во вашата работна маса, полица или плакар.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

100% Полипропилен Отпорен На Дамки / Избледување Две Рачки За Лесно Држење Произведено во САД...

DEN 2.33

Чисто рачно ткаени, не само за секојдневна употреба, туку и еден вид ракотворби Мала тежина и лесна за но

DEN 399.84

ДОСТАПНИ СЕ ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ БОИ и ГОЛЕМИНИ ги нудиме овие пластични корпи со rан во три големини : мали,

DEN 846.40

Разубавете Ја Вашата Соба : кутиите за Складирање можат да заштедат простор во вашата соба и да ја напра�

DEN 1.33

Тоа е многу погодно и практично Практичниот дизајн ги задоволува вашите долгорочни потреби за складира

DEN 271.84

Различни опција да се изразат на личноста со овие симпатична шема на чувствував канти Инструкции за пе�

DEN 511.84

Затоа, може да ја чува облеката на бебето, заштитата на животната средина и безбедноста.[Висококвалитет�

DEN 1.33

Секоја корпа е рачно ткаена Пластична обвивка внатре за да се спречи оштетување на водата од растенијат

DEN 2.33

Што има во пакетот? Еден сет од 3пакет правоаголни корпи за складирање без капаци, димензии : 15 € x 11 x 10 q и�

DEN 3.00

88 "D Вкупна ВисинаВрвот До Дното : 10" Големина 7 "H x 11" W x 23.88 "DВкупна ДлабочинаНапред Кон Назад : 23 Направен�

DEN 495.84

Овие издржливи канти за складирање што се преклопуваат се направени од СТП и платно,силни и издржливи О�

DEN 319.84

Голема големина( L*W*H) : 12,8"x11, 4"x3, 5".Кога не се користат, чувајте ги овие корпи едни во други за да го намалит

DEN 1311.68

Разновидни корпи за складирање зачини, конзервирана храна, храна за домашни миленици во кујна или списа

DEN 204.64

) да понудите многу простор за најважните работи во вашиот дом РАЗНОВРСНА ОРГАНИЗАЦИЈА : Совршен За скл�

DEN 3.33

Заменете ги истрошените брановидни канти со овие цврсти, издржливи пластични канти со висока густина...

DEN 0.33

Изработен од железен материјал, издржлив за долготрајна употреба Со фина изработка, не е лесна за носењ�

DEN 108.80

Производ и карактеристика : брановидни еднострани Функција : круг Функција : 8 инчи 21 / 2 инчи Корпите од к�

DEN 152.16

Големина : Прибл 24.0 х 16.5 х 14.2 инчи (60.7 Тежина На Производот : Прибл 3,3 килограми (1,5 кг) Материјал : ПП...

DEN 1744.00

Тие го надополнуваат изгледот на секој модерен, современ или гроздобер домашен декор додека го средува�

DEN 1339.20

Развијте шик, модерен аранжман во вашиот простор со неверојатен дизајн на единицата За складирање Рија�

DEN 2.00

Сет : доаѓа во три корпи со различна големина за лесна и ефикасна организациска намена Без разлика дали �

DEN 271.84

Инструкции за перење : не се препорачува миење Вода, можно е делумно чистење ●Боја и Декоративна Корпа З

DEN 79.84

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : расклопена големина : 16х16см / преклопена големина : 6,3 х 6,3 и�

DEN 2.00

●Висококвалитетна Кутија За Складирање ● Нашата корпа со капак е составена ОД 300д оксфордска ткаенина

DEN 1201.60

Корпите за организатори на коцки се наредени за да се вклопат во секој простор, правејќи одлични додато�

DEN 0.33

[ЦВРСТО преклопете го за складирање за заштеда на простор кога не се користи [Повеќенаменски ДЕКОР КУТИ�

DEN 399.84

ДизајнЧетири столбови за поддршка, поддршка за шопинг кошница по инсталацијата, а дното е задебелена, ш�