.

.

Попуст
Снилити Момчиња Девојчиња Летни Кратки Ракави Маици Обични Кошули На Екипажот Дневни Надворешни Облеки, Големина 3-16 Години

Снилити Момчиња Девојчиња Летни Кратки Ракави Маици Обични Кошули На Екипажот Дневни Надворешни Облеки, Големина 3-16 Години

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Почитуван Купувач : Ви Благодариме за вашиот бизнис! Ние секогаш ќе се стремиме кон 100% задоволство на клиентите.Има многу живописни и интересни дезени испечатени од двете страни, вашите деца ги носат овие маици, ќе бидат послатки.5 см за 150cm 15-16 Години : должина64cm биста44cm ракав19cm рамо36cm висина за 160cm Функција : овој краток ракав tees со околу врат,тоа е лесен за носење,дизајниран со многу графика,сите-во текот печатени во предната и задната страна, прави вашите деца да бараат повеќе слатки. Прилики : Лесен за облекување со оваа младинска маица и совршен за забава, одмор, вежбање, трчање, пешачење,училиште,камп,крстарење,плажа,активност на скара,музички фестивал,рејв, викенд или секојдневно секојдневно носење дома.5 см за 110cm 7-8 Години : должина49cm биста36cm ракав15cm рамо30cm висина за 120cm 9-10 Години : должина52cm биста38cm ракав16cm рамо31. Карактеристика : овие графички маици со кратки ракави користат висококвалитетни полиестерски и спандекс спортски ткаенини,мекиот мазен фарбик ја прави кожата да се чувствува удобно,може да се носи надвор или внатре, погоденза цела сезона.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

✿szie Изберете ✿ Совети : Големините се помали од просечните, ве молиме изберете една големина нагоре...

DEN 1209.60

женски спортски панталони женски широки панталони за нозе породилни моторџиски шорцеви товарни пантал

DEN 2.00

, Поставена Ова е дефинитивно мора да го имате во вашата гардероба Висококвалитетни ткаенини и едностав

DEN 2.33

100% памук Увезени Машинско Перење 100% 30синглови чешлани рингспун памук Лесна ткаенина од дрес Извонредна

DEN 2.67

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Омнисенка UPF 50 Заштита на сонце...

DEN 255.68

57% Памук, 38% Полиестер, 5% Еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Наелектризираниот Па�

DEN 3.00

ОмниФитил брзо ја поместува влагата од кожата во ткаенината каде што се шири низ површината за брзо исп�

DEN 2.67

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење МОДНА МАИЧКАУдобна, симпатична �

DEN 124.80

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Увезен�

DEN 2.00

Направени во САД или увезени tee shirts red going out tops under tunic white top ladies shirts velvet blouse over tunic knitted long sleeve shirt long tunics for wome

DEN 0.33

87% Полиестер, 13% Еластан Увезени Мрежа поставата Машинско Перење Реакторот Cold Gear се прилагодува на нивот