.

.

Попуст
Нов Лон0167 Кујнски Шкаф Избрана Кабинет Врата Мебел сигурна ефикасност Капак Поддршка Шарка Остане Сребрен Тон

Нов Лон0167 Кујнски Шкаф Избрана Кабинет Врата Мебел сигурна ефикасност Капак Поддршка Шарка Остане Сребрен Тон

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Поправи Дупка совршен Во Изработка Дијаметар : 8мм/0. Поправи Дупка совршен Во Изработка Дијаметар : 8мм/0. Главна Боја : Внимателно избран Сребрен Тон; Преклопена Големина : ум-дува 12,5 x 3,9 застрашувачки x 1,9 см/4,9 "x 1,5" x 0,75 " (L*W*T).Мебел капак шарка изработка престој се користи за кабинетот препорачува поддршка врата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Обложени со челичен црн прав Црна Тешка офсет шарка на портата Количина на пакувања : 4 Челична црна прав

DEN 1465.60

Големина На Дупка за монтирање : 4 мм / 0,16"(Диа); Растојание На Дупката За Монтирање : 21 мм / 0,83"(Тамањо дел о�

DEN 29.76

Секој дел за поправка е кодиран во боја Вклучува целосни, лесно разбирливи упатства Земја на потекло : С�

DEN 0.33

Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поразлична од очекуваната боја, ве молиме дозвол�

DEN 1160.00

благодарам! Оваа Скриена Шарка е умерена цена изработена од хромирана изработка метален материјал, доб�

DEN 0.33

Челична гаража врата шарки 11 мерач, галванизиран челик со врвен квалитет Најчесто и економично решение.

DEN 1235.20

✅ Ставка : Врати гаража на шарки ✅ Заврши тип : Chrome ✅ Тип на монтирање : Монтажа на вратата...

DEN 1462.40

Дијаметар за монтирање на дупката : 5мм / 0,2 "; Содржина на пакет : 1 x шарка на вратата Тежина : 71g; Материјал :

DEN 2106.72

Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите Усвојува топол и ладен третман, без ис�

DEN 3.00

Големина на производот : 3 инчи; главен материјал : нерѓосувачки челик + јадро на железно вратило; соодвет

DEN 159.84

Врата Шарки Материјал : Чист Месинг; Боја : Антички Бронза; Распрскана Димензија : 100 х 40мм / 3.93 "х 1.57"(ЛВ)...

DEN 1.67

Со завртките за инсталација, можете да ги инсталирате се додека имате подготвен шрафцигер Пакетот вклу�

DEN 0.67

Цврст и издржлив, лесен за инсталирање Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаа