.

.

Попуст
SXNBH 10 Парчиња/Комплет Задебелени Шарки Од Нерѓосувачки Челик, Заоблени Агли На Придушувачот За Дрвена Врата Во Бањата, Одвојливи Заоблени Шарки Со Лабави Лисја

SXNBH 10 Парчиња/Комплет Задебелени Шарки Од Нерѓосувачки Челик, Заоблени Агли На Придушувачот За Дрвена Врата Во Бањата, Одвојливи

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Големина на производот : 3 инчи; главен материјал : нерѓосувачки челик + јадро на железно вратило; соодветен опсег : дрвени врати/железни врати итн. Процес на цртање : третман на површинско цртање, извонредна текстура, издржлив.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.33

Кога вратата е целосно затворена, изгледот на врвот на топката ја зголемува елеганцијата на домашниот д

DEN 1.67

Таа е погодна за врати на кабинетот, дрвени врати, мебел и. Фиксација од 90 степени, кога отворот на вратат

DEN 1364.80

Материјал : Нерѓосувачки Челик шарките може да се користат во кујната, тоалетот или друго влажно место.

DEN 2.00

Овие шарки дизајнирани за безбедносни апликации на вратите, градите, фрижидерот, кутиите, портите, шкаф�

DEN 1.33

Содржина на пакетот : 4 парчиња х Шарка На Вратата; Тежина : 35гр Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : нерѓ�

DEN 3.00

Нашите плочи за полнење на шарки се изработени од нерѓосувачки челик, кој нема да се скрши лесно и погод�

DEN 881.60

Погоден за врати, ормари, фиоки, кутии за накит итн Мини големината одговара на повеќето видови врати.It п

DEN 1.33

Опис На шпански окулто де метал пара офичина ен каса бисаграс тоно платеадоестило : / ; номбре дел продук

DEN 1612.32

Ве молиме изберете ја количината што ја сакате од паѓачкото мени погоре Совршен за гроздобер дрвена кут

DEN 319.84

Ширина 24мм Лепливи врски чувствителни на притисок при контакт, за да се обезбеди непосредна јачина на р�

DEN 0.33

Челична гаража врата шарки 11 мерач, галванизиран челик со врвен квалитет Најчесто и економично решение.

DEN 0.33

Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поразлична од очекуваната боја, ве молиме дозвол�

DEN 159.84

Врата Шарки Материјал : Чист Месинг; Боја : Антички Бронза; Распрскана Димензија : 100 х 40мм / 3.93 "х 1.57"(ЛВ)...

DEN 1160.00

благодарам! Оваа Скриена Шарка е умерена цена изработена од хромирана изработка метален материјал, доб�

DEN 0.67

Материјал : Мекиот близок адаптер изработен од германска специјализирана индустриска пластика Прилаго

DEN 1198.40

предноста На шарките На вратата На кабинетот На Шарките е лесна инсталација што секој може да ја заврши

DEN 2532.64

Сосема нов и добар квалитет Облик : Плоштад Боја : бронза Материјал : железо Стил : антички и гроздобер ст�

DEN 798.40

Не'рѓосувачки челик кабинет Покријте ја оригиналната оштетена област за да изгледа убаво Цврсто ,, анти�

DEN 159.84

Општо : Панел за поправка на шарки, двострана работа, врата и странични панели се достапни...

DEN 116.64

? Лесно е да се инсталира1.) [Завртките не се вклучени].3 "Материјал : Пластична боја : Содржина на бел пакет

DEN 11514.40

Вклучен пакет : 4*шарки2*рачки24*Црни завртки Карактеристики : Челик и Матирана Црна Површина.Декоративен

DEN 2.67

100% Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабин

DEN 538.24

Сосема нов и добар квалитет Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки...

DEN 1.00

Со Повеќе од еден век На Услугата Националната е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет н�

DEN 3.33

Секоја шарка на вратата е изработена од издржливи материјали во фабриката, и секој детал е педантен, так

DEN 3.33

Тежина : 559гр; Содржина На Пакетот : 12 парчиња х Шарка На Вратата Количина дупка : 8 (Кантидад де агујерос : 8