.

.

Попуст
AEXIT 5 PCS Аудио и видео додатоци од 7,5 mm Pitch 4 Позиција за завртки Темски конектори и адаптери блокови конектори

AEXIT 5 PCS Аудио и видео додатоци од 7,5 mm Pitch 4 Позиција за завртки Темски конектори и адаптери блокови конектори

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Име на производот : 4 P терминален блок; материјал : пластика, метал. Оценета вредност : AC 300 V, 20 A; PIN Број : 4. Пич : 7,5мм/ 0,3 ''; Вкупна големина : 31 x 7 x 15mm/ 1,2 "x 0.28" x 0,6 "(L*W*H). Боја : зелена ; Тежина : 33g. Содржина на пакет : 5 x 4p Темски блокови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 200.00

10 компјутери 5.08мм Број на редови : 1 број на иглички по ред : 11 терминали на приклучок за приклучок на игла

DEN 140.48

Име на производот : Терминален блок на завртки; Материјал : пластика Оценета вредност : 8а, 250 V; столбови : 1

DEN 201.76

50 парчиња по пакет Наведен UL Влегување на заштитена жица со фолија Влез на хоризонтална жица...

DEN 1478.40

Широка алатка : широко користена во електронски инструмент, индустриска опрема, инвертер, машина за зав�

DEN 1590.40

Име на производот : Терминален блок на завртки; Материјал : пластика Оценета вредност : 10 A, 300 V; ПИН БРОЈ : 1

DEN 1.00

Спојки Конектори за обврски за спојување HDCHE006 Завртки за завртки 500 V Индустриски правоаголен авијациск

DEN 204.64

Име на производот : БАРИЕР ТЕРМИНАЛНО БЛОК; Модел бр : KF7.623 P; Материјал : Метал, пластика Fit for : 2212awg; Оценет�

DEN 248.96

Собрание за соларен комбинатор или дистрибуција на електрична енергија Рејтинг на UL 600 V UL 1222 AWG рејтинг..

DEN 2.00

10 парчиња 5.08мм редови : 1 реда : 2 приклучок за терминален блок P = 5.08mm приклучок 5.08mm HT508 K 5.082p 10 парчиња 5.08мм

DEN 0.33

Калај позлатен за низок отпор на контакт и заштита на корозија Конекторите за завртки поставени на алум

DEN 138.56

5 компјутери FC2.0mm 2*10p Crimping Terminal Terminal ThePiection IDC конектор (рог / едноставна крава) p = 2.0mm 0.079 "2,00мм месинг / фо�

DEN 164.00

Име на производот : ПЦБ терминален блок; материјал : пластика Оценета вредност : 300 V 10 A; Полјаци : 2p...

DEN 3.00

Практична употреба : Може да се користи широко за електронски инструмент, индустриска опрема, електронс

DEN 1.67

Издржан напон : AC 1000 V; Количина на пол : 4 Полјак; Внатрешен дијаметар на конецот : 7мм / 7 / 25 " Име на артикал

DEN 2.00

5 компјутери пластична обвивка 2x03p теренот 4.2мм Терминална пластична обвивка P = 4.2mm 4,20мм WF42022 HK03 W02 5 компј

DEN 128.00

Терминалите се изолирани едни од други Боја : јасен, бронзен тон, црна; Содржина на пакет : 2 x БАРИЕР ТЕРМИ