.

.

Попуст
Лесен Дом Мордерн Цврста Ткаена Ленена Проегирна Валанс Завеса За Кујна, Дневна Соба, Спална Соба , Џеб За Прачки, полупроѕирна Завеса. Филтрирање на светлина За Кан

Лесен Дом Мордерн Цврста Ткаена Ленена Проегирна Валанс Завеса За Кујна, Дневна Соба, Спална Соба , Џеб За Прачки, полупроѕирна

DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно

Квалитетна изработка. 30" W x 45" L 54" W x 63" L 54" W x 96 " L. можете да изберете од следниве големини што одговараат на должината на вашиот прозорец : . ПАКЕТ : 1 парче по пакет, секое парче мери ширина од 54 инчи х 18 инчи должина, конструирана со заглавие од 1,5 инчи и џеб од прачка од 2,5 инчи, лесно инсталирана на шипка за завеси (дијаметар на Прачка помал од 1,5 инчи). Во меѓувреме, создадете релаксирачка средина за да уживате во топлата природна сончева светлина. можете да изберете од следниве големини што одговараат на должината на вашиот прозорец : . Овие прекрасно ткаени панели за завеси од вештачки постелнина обезбедуваат маглив и мек вид, чист и свеж изглед и ќе дадат комплименти за секој декор. можете да изберете од следниве големини што одговараат на должината на вашиот прозорец : . Не само мек за допир, туку и одржување на завеса и без брчки. ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ : овие ленени завеси се достапни за повеќе големини . Можете да изберете од следниве големини што одговараат на должината на вашиот прозорец : . 30 "W x 36" L 30 "W x 54" L 54 "W x 84" L. Сонцето ќе биде помеко откако ќе помине низ чистачите. Не избелувајте. ДОБАР КВАЛИТЕТ : Овие полу-Проѕирни завеси за прозорци се изработени од линија и полиестер, имаат природна ткаена текстура и изглед, без Формалдехид и еколошки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.00

Иновативната технологија за тројно ткаење ја намалува бучавата и го подобрува ГЛЕДАЊЕТО ТЕЛЕВИЗИЈА Бр�

DEN 2.33

Може да се користи и како подарок за вашето семејство и пријатели 104w96l Инчен Прозорец Завеса Панели, за т

DEN 959.84

патувања Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,годишнина од �

DEN 0.67

●Одличен Подарок}модерната модна новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца Овој сет за третман

DEN 3.33

84w*84l Инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спалн�

DEN 767.84

104w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спалн

DEN 2.67

"Кога Сакаш Или Биди Сакан, Секој е романтичен поет Никогаш не заборавајте, многу сте сакани! Бидете силн

DEN 1.00

Сега Нашите завеси можат да блокираат 3050% сончева светлина поради различни бои (темните бои работат под�

DEN 2.00

It може да се користи и како подарок за вашето семејство и пријатели Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црни

DEN 1262.40

спална соба прозорец завеси затемнување Совршен за спална соба, дневна соба, кујна, кафуле, канцеларија,

DEN 302.24

Завесите обложени со кадифе во тен додаваат боја на ѕидот и го привлекуваат окото нагоре, правејќи раса�

DEN 3.00

Жан Направено во НАС 100% Поли панел Со Поплин поставата Мерки 90" х 40" Целосно Наредени Машина за перење...

DEN 958.40

Сигурно ќе го најдете само типот што ќе одговара на вашите потреби дома ИЗОЛАЦИСКИ И УДОБЕНИзработен од