.

.

Попуст
TWDYC Ултра-Тивка Ролери Дрвен Мебел Лизгачка Врата Макара Виси Песна Завеса Тешки Кревање Тркало Стакло Лого Фабрика Работилница

TWDYC Ултра-Тивка Ролери Дрвен Мебел Лизгачка Врата Макара Виси Песна Завеса Тешки Кревање Тркало Стакло Лого Фабрика Работилница

DEN 1188.80

Количина на стоки
Достапно

Заврши : песок-полски. Вртливата акција исто така одговара на закривени и квадрантни тушеви. Вртливата акција исто така одговара на закривени и квадрантни тушеви. Тие се прилагодливи нагоре и надолу за да овозможат поставување на вратата за да се парат со рамката или магнетната заптивка каде што имате пар врати.Материјал : алуминиумска легура+ Најлон. Материјал : алуминиумска легура+ Најлонска Завршница : достапен е песок-полирање за сите видови лизгачки врати од дрво, за да се вклопат и закривени и квадрантни тушеви.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Вклучен пакет : 1 x Висечко Тркало со соодветни додатоци забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различното мерење на раката. Достапно за : Сите видови дрвени лизгачки врати. Тие се прилагодливи нагоре и надолу за да овозможат поставување на вратата за да се парат со рамката или магнетната заптивка каде што имате пар врати. Достапно за : Сите видови дрвени лизгачки врати. Тие се прилагодливи нагоре и надолу за да овозможат поставување на вратата за да се парат со рамката или магнетната заптивка каде што имате пар врати.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1166.40

Исклучително тешко носење и отпорен на валкање ,Лесен за чистење.) Пакет Листа : 4 * Тркалца.Погоден за раз

DEN 1881.60

Материјал : алуминиумска легура+ Најлон Максимална тежина на вратата : 50 КИЛОГРАМИ Заврши : песокполски..

DEN 0.33

Шипка за завртки : м12х25мм Насока на сопирање и заклучување во исто време Ве молиме дозволете 0,52 см разли�

DEN 1.00

Дијаметар на ролери 25мм(0,98 инчи), дебелина 6мм(0,24 инчи) Материјали : МЕСИНГ, Пластика, Најлон,нерѓосувачки

DEN 844.80

2 Тркала Во Собата 4" 5" 6" 8 " (Р) Полиуретан На Леано Железо Тркало 2 Тркала Во Собата 4" 5" 6" 8 " (Р) Полиуретан На

DEN 1688.00

Еднакво оптоварување(кг) : 150 Димензии на рамката (мм) Должина ~ ширина : 534 ~ 370 Висина( мм) : 147 Земја на произ

DEN 1.67

Тркало : 2 " НајлонЦрна Хауба Капацитет : 75 фунти. / кастер Зафат Прстен Матични Големина "7 / 16" дијаметар х

DEN 1614.24

Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете Погоден за сите видови кабинети за мебел, трп

DEN 2405.92

Големина на тркалото : 40 х 20мм / 1,6инчен х 0,79инчен (Д*Т)。.Растојание На Центарот За Дупки за монтирање : 45 x

DEN 1.00

Тип На Тркало : Полиуретан Тркало Диа.x W : 8x2" Капацитет : 1200 фунти Вкупна Висина : 9.5" Тип На Лежиште : 1 / 2" За�

DEN 1119.04

Количка Количка Тркалца Багаж Куфер Ролки Замена Тркала Макара Лизгачки Ролки Тркала Додатоци 2 парчињ�

DEN 2.67

Делови За Замена На Багаж : ?Изработен е од гумен материјал, кој е и отпорен на абење.Тркала За Тркала За Б

DEN 618.08

Отпорност на абење, флексибилноста е многу добра, замена за тркала за багаж, колички итнГолемина : 8, 00Х8, 0

DEN 249.76

Содржина на пакетот : 4 х Тркало За Тркала; Име На Производ : Тркало За Тркала Тежина : 226гр; Главен Материј�

DEN 1.67

Материјал : Најлон и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Категорија : Ексцентрични Тркала Дијаметар на дупката : 1214мм...

DEN 447.84

●ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛЦЕ : дијаметар НА ТРКАЛЦЕ : 6 инчи, горната плоча : 4x 41 / 2, вкупна висина : 71 / 2, едно тркал�

DEN 2.67

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Користете вистински оем делови за сигурност