.

.

Попуст
Максам Џамбо Колба Од Нерѓосувачки Челик, Безбедна Машина За Миење Садови Екстра Голема Колба За Пиење, Полирано Сребро, Капацитет Од 64 Унци

Максам Џамбо Колба Од Нерѓосувачки Челик, Безбедна Машина За Миење Садови Екстра Голема Колба За Пиење, Полирано Сребро, Капацитет

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Колбата За Алкохол од Нерѓосувачки Челик од 64 унци на максам држи половина галон духови во смешно софистициран сад за алкохол што ќе ја задржи забавата, а смеата ќе трае цела ноќ Стоејќи 11" високи, 7" широки и 1,75" дебели, оваа супер новина екстра голема колба тежи една фунта празна-но кога се користи за пиење од цела ноќ го прави дури и најхуморот сурпус Пукна во смеа. Се одликува со четкана сребрена полирана величествена завршница и прикачен капак отпорен на истекување што е вистински. Се одликува со четкана сребрена полирана величествена завршница и прикачен капак отпорен на истекување што всушност ја одржува свежината и вкусот. СМЕШЕН СТИЛ : Стоејќи висок 11 инчи, широк 7 инчи и дебел 1,75 инчи, оваа прекрасна колба со буре од новина тежи цела фунта празна-но кога ќе ги наполните чашите цела ноќ ќе направи дури и најхумористичниот киселец да пукне во смеа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 239.20

СОСЕМА НОВА Колба 8оз Нерѓосувачки Стел Секси Пинап Девојка Со Специјален Класичен дизајн на Кожата...

DEN 156.48

Произведено Во Америка незабележливо Протекување Доказ неметалик Земете ги вашите омилени производи с

DEN 2.00

ИДЕАЛНИ ВРЕМИЊА ЗА УПОТРЕБАПробијте го ова за забава или забави, лежење, пешачење, кампување, возење вел

DEN 3.33

Оваа колба ќе собере 7,7 мл од вашиот омилен алкохол, уникатниот дизајн и боја сигурно ќе бидат разговор н

DEN 1507.84

6 мл капацитет Калај Колба Ширина : 85мм Длабочина : 25мм Направени во ВЕЛИКА британија Висина : 110мм...

DEN 1.33

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 441.44

ИДЕАЛНИ ВРЕМИЊА ЗА УПОТРЕБАПробијте го ова за забава или забави, лежење, пешачење, кампување, возење вел

DEN 1.67

Уникатен Дизајн : ќе уживате во уникатниот дизајн и убавото чувство со издржлива стп кожа во вашата рака

DEN 2.67

Колба за колкови од 7,7 мл за алкохолни пијалоци Идеја колба од нерѓосувачки челик за сите активности на �

DEN 3.33

● Големина на колба : 9, 2х15 см / 3, 6х6 инчи ● Материјал за колба : Колбата Е Изработена од нерѓосувачки Чели