.

.

Попуст
Козјат Розова Свиња Подароци Козметичка Торба Стп Кожна Торбичка За Шминка Водоотпорна Торбичка За Тоалет За Жени Девојки

Козјат Розова Свиња Подароци Козметичка Торба Стп Кожна Торбичка За Шминка Водоотпорна Торбичка За Тоалет За Жени Девојки

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

●Материјал● : чантата за шминка е изработена од водоотпорна врвна стп кожа со мазен патент.Лесен, мек на допир и лесен за перење. €Големина : 21.5*6.5*14.5 цм/8.4*2.5*5.7 инч;мал и лесен, доволно голем за чување козметика, мобилен телефон и производи за перење или други предмети. ●Прилагодена Шема● : Разни привлечни и импресивни отпечатоци од шаблони, торбата за козметичко складирање ќе биде елегантен подарок за мајка,сопруга,ќерка и пријатели.Ние, исто така, нудат кориснички услуги, само контактирање со нас и ни даваат вашите омилени слики. `+Прилика : лесната чанта за шминка е идеална за патување,одмор,службено патување,плажа, теретана,кампување,организација на бања и активност на отворено. ●Мултифункционален q : пренослив и капацитет за многу убаво вклопување на шминката,можете да ја користите и како торба за тоалети, торба за складирање, патна торба, торба за примање бања,торба за монети, задоволете ја вашата дневна побарувачка на организаторот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

Големина : 9,8 х 8,9 х 3,6 инчи Метријал : Твил оксфорд Капацитет : Голем капацитет, идеални партиции, еластичн

DEN 127.84

Идеален за патување,одмор,службено патување,кампување и активност на отворено Со одделни џебови внатре

DEN 1.67

Може да се користи и како кутија за моливи, паричник, торба за пошта, патна торба, торба за складирање Ги �

DEN 206.24

Може да се користи како тоалетна торба, торба за шминка, торба за козметика или организатор за патувања,

DEN 655.84

9 инчи, двонасочен патент, голем внатрешен простор, со џеб за лизгање внатре, кој може да се користи за по�

DEN 223.84

СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ овие Бсн Козметичка Патна Торба соодветни Подароци За Роденден, Подароци За Денот на

DEN 0.67

Изработка на вашата футрола за шминка различна од другите и покажување на сопствената личност Голем Ка�

DEN 2.00

€Совршен подарок за секој ужас или окултен вентилатор Зомби Противотров Комплет шминка торба...

DEN 0.67

Можете лесно да го лизнете во ранецот или да го носите во рака исто така добар за канцелариски материјал

DEN 93.76

●ПОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● оваа торба за шминка е изработена од 100% памучна лопатка која е практична и л�

DEN 2.33

Сеопфатен патент за максимална заштита, совршен за патување! Димензија : чантата За Шминка е 9,44" (Л) х 3,14 "(

DEN 1.00

ГОЛЕМИНА : 9, 5х2х7 см / 3, 7х0, 8х2, 7 инчи, удобен за носење, лесен за носење, можете да го држите на рака за шмин�

DEN 2.00

Ние одговараме на секоја порака во рок од 24 часа Погоден за одмор, плажа или теретана, надвор од спортот �

DEN 249.44

Исто така е погоден за складирање на материјали за бања при патување.€ Премиум Материјал : Патничката т�

DEN 2.67

Чантата е доволно голема за да ја собере вашата дневна шминка,а може да складира и накит,производи за же�

DEN 159.84

ГОЛЕМИНА : 9,5*7,8 инчи Идеален за патување, одмор, службено патување, теретана, кампување, организација на �

DEN 1.67

Има природна зрнеста завршница од дрво што создава елегантен рустикален изглед.100% рачно изработени Во �

DEN 167.68

Најдобар Подарок : ова е совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка, ќерка, внука, внука, соработни

DEN 0.33

Заштеда На простор : тоа се лесни чанти за шминка, погодни се за мажи кои немаат употреба на простор Како

DEN 2.67

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

DEN 2.00

Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омил

DEN 175.84

МатеријалиИзработени од ткаенина за собирање, сунѓер и ткаенина од оксфорд Со висококвалитетен патент