.

.

Попуст
Аексит 1,47 мм Диа Дебеломер +/-0,001 Мм Толеранција Волфрам Карбид Цилиндрична Прачка Игла Дигитални Дебеломер Мерач На Мерач

Аексит 1,47 мм Диа Дебеломер +/-0,001 Мм Толеранција Волфрам Карбид Цилиндрична Прачка Игла Дигитални Дебеломер Мерач На Мерач

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид. Тежина : 3g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија За Складирање. Дијаметар : 1.470 мм; Толеранција : +/-0.001 мм. Вкупна Должина : 50мм / 2"; Боја : Сребрен тон. Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 " х 2,2 "(Д*Л). Изработен од материјал од волфрам карбид.Точна проверка на големини на дупки, локација, слотови за мерачи, растојание помеѓу дупките итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Име на производот : Пин Гејџ; Материјал : GCR15 Тежина : 10g; Содржина на пакетот : 1 x пински гајџ, кутија за скл�

DEN 1379.20

Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 "х 2,2" (Д*Л) (Тамањо дел сопорте : 13 мм х 57 мм / 0,5' х 2,2 '(Д * Л) Вкупна Должин

DEN 0.67

Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид Тежина : 4g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија

DEN 944.00

Материјал : Волфрам Карбид; Тежина : 6g Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија За Складирање; Дијаметар : 3.27

DEN 2.00

Достапно во црна гарда или челик НИСТ следење Вклучен е сертификат за точност Достапно во црна гарда ил�

DEN 1368.00

КУПУВАТЕ МНОГУ АЛАТКИ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИК�

DEN 265.60

42мм Диа + / 0,001 мм Толеранција Херамиента де медичион де калибрадор де пасадор цилиндрикономбре дел прод

DEN 2.67

Име на производот : Пин Гејџ; Материјал : GCR15 Тежина : 14g; Содржина на пакетот : 1 x пински гајџ, кутија за скл�

DEN 109.44

Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид Тежина : 7g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија

DEN 1196.80

Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 "х 2,2" (Д*Л) (Тамањо дел сопорте : 13 мм х 57 мм / 0,5' х 2,2 '(Д * Л) Дијаметар : 0,15

DEN 1.67

Продадени во секоја Високо ефикасно Лесно вклопување во и надвор Гејџ Гејџ Делови за трактори на Costex CTP �

DEN 1.33

000 различни алатки, гази и инструменти, обезбедување фини алатки за прецизност за индустриски, индустри�

DEN 1.00

Достапно во црна гарда или челик НИСТ следење Вклучен е сертификат за точност Земја на потекло : Сад...

DEN 1.00

Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 "х 2,2" (Д*Л) (Тамањо дел сопорте : 13 мм х 57 мм / 0,5' х 2,2 '(Д * Л) Тежина : 5g; Сод

DEN 2.00

Во случај да треба да вратите нешто, бараме и учтивост од контакт за да видиме дали можеме да ги отстрани

DEN 116.00

Толеранција : + / 0.001 мм; Вкупна Должина : 50мм / 2" Боја : Сребрен Тон; Големина На Држачот : 13мм х 57мм / 0,5 " х 2,

DEN 107.68

Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 "х 2,2" (ДЛ); Тежи

DEN 582.40

Класа Х (0 00004" толеранција) НИСТ следење Алатка Челик; 60 / 65 Рк (Ладно Стабилизирани) 4 микроинч завршница и

DEN 3.33

20 Парчиња 5,08 Мм Број на редови : 1 Број На Иглички по ред : 4 терминали Со Директно пински Приклучоци P=5,08 mm �

DEN 58.08

Сместено Во Свантон, Вермонт и Френклин, Кентаки, Вермонт Гејџ произведува 98% од производите што ги прод�

DEN 2.33

Достапно во црна гарда или челик НИСТ следење Вклучен е сертификат за точност Достапно во црна гарда ил�

DEN 113.76

Име на производот : Пин Гејџ; Материјал : ГЦР15 Тежина : 8g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија За Складир