.

.

Попуст
Цитат Од Вилијам Блејк Мерна Лента За Клучеви / Алатка За Ниво На Дух

Цитат Од Вилијам Блејк Мерна Лента За Клучеви / Алатка За Ниво На Дух

DEN 91.04

Количина на стоки
Достапно

Компактен мулти-алатка. Вклучува лента од 1м и ниво на дух. Корисна приврзаност за клучеви. Печатени на едната страна. Компактен мулти-алатка. Вклучува лента од 1м и ниво на дух. Корисна приврзаност за клучеви. Печатени на едната страна. Оваа мултифункционална алатка нуди и мерна лента и ниво на дух во еден корисен мал додаток. Мерната лента што може да се повлече, 1 метар има и империјални и метрички единици, додека рамните рабови околу нејзината пластична обвивка обезбедуваат можност да се проверат и вертикалните и хоризонталните површини со мини духовно ниво. Компактниот и лесен дизајн го олеснува носењето; едноставно закачете го со обезбедениот приврзок за клучеви и изматете го кога е потребно. Секоја алатка за мерење лента за клучеви е отпечатена од едната страна со уникатен дизајн. Големина (со исклучок на клуч и синџир) : Ширина : 42мм висина : 42ммдептина : 10мм.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 135.84

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 2.00

Со дизајн што се повлекува, лесен и удобен за употреба Содржина На Пакетот : 1х Мерна Лента (Контенидо дел

DEN 0.33

Големина на куќиштето : 7 х 6,5 х 2,5 см / 2,7" х 2,5" х 1" (Л*В*Т);Тежина : 162гр(тамањо де ла каја : 7х 6,5 х 2,5 см / 2,7 "х 2,5

DEN 135.84

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 2.67

ЏебПригоден за малите и брзи мерења Преносливавртлива кука за прицврстување за лесно земање Повлекува�

DEN 136.32

Име На Производот : Владетел Лента;Материјал : Пластика Боја : Црвена, Розова, Бела;Опсег На Мерење : 0 1,5 М

DEN 1.67

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 2.33

Име На Производот : Мерна Лента;Материјал : Челик, Гума, Пластика Боја на куќиштето и Лентата : Бела;Мерна

DEN 287.84

Нашите производи сите брод Од Јужна Флорида, САД! Одличен подарок за нови сопственици на куќи, практични

DEN 0.33

Најлон Сечилото За Непречено Функционирање и Подобрување На Животот Интегриран Клип За Појас Притисне�

DEN 200.64

Скала : 2м / 6,6 Стапки; Тежина : 142гр Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Мерна Лента; Име На Производ : Мерна Ле

DEN 2.33

Челична Конструкција Со Двојна Скала Што може да се повлече, мазниот дизајн што може да се повлече е за л

DEN 91.04

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 1119.84

Гумена рачка, убава и удобна Приврзок за бакарна глава, точно мерење Погоден за мерење на висината на те�

DEN 135.84

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 0.67

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви...

DEN 3.33

Име На Производот : Владетелска Лента;Материјал : Метално Куќиште, Челичен Владетел Главна Боја : Сребре�

DEN 1.67

Димензии : 8м / 25мм полимер завиткан слој Трунула крајот кука СТЕНЛИ е водечки глобален производител на р

DEN 443.84

Опис на стоката дали барате едноставни и практични преносни ленти? Тогаш овие мали ленти мерки се многу

DEN 1.33

Боја : Сина 100% сосема нов и висок квалитет Пренослив сантиметар за повлекување / инчна лента мерка Компа�

DEN 1.33

Навремена услуга по продажбата, имаме професионален тим за услуги на клиенти по продажбата, ви обезбеду

DEN 96.80

Име на производот : владетел Мерка Лента; Материјал : Влакна Стакло, Метал Боја : Жолта; Опсег На Мерење : 1,

DEN 0.67

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви...

DEN 1020.80

Тежина : 72гр; Беспрекорен Материјал : Метал, Пластика Но, обично не влијае на употребата на производот, ак