.

.

Попуст
ТОАЛЕТНА Торба LXOSFF За Мажи, Екстра Голем Комплет Отпорен На Вода Со Двостран Целосно Отворен Дизајн, Торба За Бричење За Тоалети и Додатоци За Бричење За Долго Пату?

ТОАЛЕТНА Торба LXOSFF За Мажи, Екстра Голем Комплет Отпорен На Вода Со Двостран Целосно Отворен Дизајн, Торба За Бричење За

DEN 358.40

Количина на стоки
Достапно

ЦЕЛОСНО ПРОЅИРНО : преградата е видлива и лесно можете да ја видите внатрешноста без да ја отворите преградата, до која лесно се пристапува и спречува прскање на капките вода. ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Задоволете ги сите потреби за складирање на тоалети со целосна големина или материјали за бричење, а шишињата можат да стојат исправено во него. ДВОСТРАНО ЦЕЛОСНО ОТВОРЕН ДИЗАЈН : Користете ја еластичната лента, мрежести џебови и торбички за да ги сортирате четките за заби, жилетите, електричниот тример или други ситници. Име на производ : волумен На Производ За Торба за Миење : 28см * 19см * 8см Материјал : Стил На оксфордска ткаенина : Креативна Функција : Водоотпорен, Опсег на складирање на примена : тоалети, Применлива козметика сцена : сцена За Складирање на ѕид во бања : складирање на патувања, складирање бања, Боја За складирање шминка : црна, темно сина, темно сива. Повеќе џебови внатре чувајте ги сите personal предмети убаво организирани. Повеќе џебови внатре чувајте ги сите personal предмети убаво организирани. ЛЕСЕН ПРИСТАП : Цврстите двојни патенти овозможуваат лесен пристап до внатрешната содржина. Користете магнетно затворање за брзо отворање на горниот размавта што го покрива главниот оддел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

DEN 977.60

Лесен за Носење лесен организатор на патувања, лесен за носење и вклопување во ранци или чанти, одлични

DEN 3.33

ПАТУВАЈТЕ СО СТИЛ : не дозволувајте вашите патувачки соништа Да Бидат Сон Па, што чекаш? Исполнете ги со �

DEN 377.60

Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен па

DEN 715.20

Со цел да се зачува меката рака и долготрајната издржливост на ткаенината, не мијте; Избришете со влажна

DEN 3.00

Неговата идеална големина е доволно мала за да се вклопи во повеќето чанти или џебови од јакна...

DEN 303.84

€Голем капацитет јасни ремени за преграда со патент обезбедуваат јасен преглед на содржината...

DEN 3.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Испрати го!...

DEN 672.00

Ексклузивно Прилагодувањеона што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, �

DEN 1.67

Лесен за Носење лесен организатор на патувања, лесен за носење и вклопување во ранци или чанти, одлични

DEN 126.24

Големината на торбата за перење е идеална за патување и домашна употреба.Може да го вклопите во вашиот б

DEN 1.67

Повеќе прегради, можете да ги издвоите вашите предмети во различни џебови Нема потреба да ги пакувате в�

DEN 159.84

Исто така најдобро за роденденски подароци, подароци За Денот на Благодарноста, Божиќни подароци, празн