.

.

Попуст
Деца/Дете за велосипеди за деца за новороденче/бебе на деца 1/2/3/4/6/6/7/8 години, детски кацига за велосипеди на возраст од 8-14 години, Скејтборд шлемови за млади момчиња

Деца/Дете за велосипеди за деца за новороденче/бебе на деца 1/2/3/4/6/6/7/8 години, детски кацига за велосипеди на возраст од

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Големина S - Предложете за деца од 4-8 години. Двојна сертификат - VERIDED стандарден CPSC 1203 & ASTM 1447. Удобност и погодност -360 ° Внатрешни влошки и отстранливи и песни. Големина S - Предложете за деца од 4-8 години. Систем за прилагодување - со прстен за вртење на бирање, лесно да се прилагоди опсегот на главата. Систем за ладење - 11 отвори за воздух и 6 канали за ладење. Големина XS - предложете за новороденче/дете од 1-3 години. Големина m/l -најсоодветна за деца над 8 години (со различни дебели влошки, погодни за млади и нормално возрасно лице).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 255.84

Прилагодливи ленти Отвори за да ја задржи главата кул Овозможува безбедност и удобност За 18 месеци до 4 �

DEN 607.84

Торба за складирање Погодно е за нивниот велосипед, скејтборд, скутер, ролери скејт, BMX, еуништување и др�

DEN 3.33

Системот за удобност на Швин 360 ° со прилагодливо бирање ви овозможува да најдете совршено вклопување з�